Marek & Vratka     home         kudykam         kniha hostí         faq   

Jak se tam dostat?

 1. Autem
 2. Busem
 3. Kolem

  1. Autem
   1. od jihu (resp. od Prahy) - (předpokládám nejvíce využíváný způsob) tak tedy, do Mělníka snad trefíte, já preferuji cestu po teplické dálnici (E55 / D8) až k EXIT 18km Nová Ves a tam směr Mělník po silnici č.16. Budete projíždět obcemi Mlčechvosty, Spomyšl a stálé po silnici č. 16 až do Mělníka. Přejedete Labe a čeká Vás kruhový objezd, nejlépe odbočit směr Mlazice (tedy vlevo) a jet stále po ulici Českolipská skrze Mlazice, musíte minout krom jiného i restauraci U Zelené Lípy, o lípě ani nemluvě a pokračovat dále po ulici Českolipská s železniční tratí po pravici dále a pokud nikam neuhnete, nemůžete minout restauraci U Jelínků po levici těsně před cedulí MĚLNÍK - VEHLOVICE. Případně přes kruhový objezd rovně směr Česká Lípa a až minete ceduli MĚLNÍK - VEHLOVICE zbystřete a na nejbližší odbočce zahněte vlevo směr Mlazice, přejedete železníční přejezd a jste na místě.
   2. od severu (od Štětí, od České Lípy) - projedete obcí Liběchov směr Mělník. Minete ceduli MĚLNÍK - VEHLOVICE, projedete kolem autobusové zastávky a po 200m se dáte vpravo na MLAZICE. Přejedete železníční přejezd a jste na místě.
   3. od východu (od Mladé či Staré Boleslavy, případně i od Prahy, pokud zvolíte variantu od Prahy přímo na Mělník po silnici č.9) - to pro váa znamená projet skrz celý Mělník, směr Česká Lípa až dojedete na kruhový objezd před Mlazicemi a zde máte 2 možnosti podobně jako v případě za a. (viz. výše) avšak samozřejmě otočené o 90 stupňů tedy buď rovně na Mlazice nebo vpravo na Českou Lípu a dále viz výše.
  2. Busem - zde Vás odkážu na www.jizdnirady.cz a jako cílovou zastávku zadávat "Mělník,Mlazice,u závor" čímž se dostanete přímo na místo konání. Případně prostě do Mělníka a pak zkuste někoho stopnout :o)
  3. Kolem - kolem a kolem nějak do Mělníka a pak viz popis Autem


  Pro případné zbloudilce mapka ku restauraci Restaurace U Jelínků