Marek & Vratka     home         kudykam         kniha hostí         faq   

Kniha návštěv

Jméno:
E-mailová adresa
Vzkaz


bara orlikovakoukám z okna a vidím, že jste měli hezké počasí. Já mám bohužel v pondělí závěrečné státnice, tak přeji vše nejlepší jen takhle. bára
black vipermuhehe
Brown + Adélkatik tak tik tak - patek v 11:00 sakra sakra Brownovi nikde -- Mraku a Vrtulko, je nam lito, ale slavnostního obřadu se nezůčastníme - povinnosti nás drží v Praze až do večera. Počítejte s námi ale určitě na večerní párty U JELÍNKU (hledali jsme na mapě a
EvaPřeji Vám v ten významný den lepší počasí a již se těším.
FilipAhoj Vraťko a Marku, nějak jsem to prokoučoval a tak aspoň takhle přeju hodně štěstí a všeho, co si budete přát. Hlavně pohodu:-) Stránku o svatbě jsem ještě neviděl, je to bomba!
harmasanTož Marku při svém ANO stůj rovně, nehrb se, vyndej ruce z kapes, nežvýkej a nešťourej se v nose. My pravděpodobně taky dorazíme až na večer zahrát pár svatebních pochodů, je to škoda, ale na druhou stranu, to bychom večer vypadali, kdybychom tam byli už od jedenácti.
haxnaMarku, Kalivoda je na sračky, nevim, jestli vůbec bude schopen hrát. Určitě to v nejhorším nějak zaimprovizujem, ale v tom lepším případě asi přijedem až v sedm, ať Kalivoda může co nejdýl ležet, než vyrazíme.
JakubDrahý Vařku přidávám se k toaletní bandě s přáním, ať to pěkně ustojíš. Sžíravá práce mne, bohužel, nepustí před TN, ergo nebudu účasten Vašeho velkého okamihu, leč přátelská povinnost volá a kol 21.hodiny budu na místě. Už se těším na hezké družičky!
KarelTak něco inteligentního :-) : "...Že já nemám trubku, ani bubínek, jenom jsem si utrh' z keře lupínek. A když kráčím lesem nic si nestýskám, já si na lupínek taky zapískám..." Chachá, už se na tu slávu těším ! :-)
RomanaHoho- už troubějíííí, už troubějíííí -pozor cyklo ovce v okolíííííí.
RomanaUž troubějí,už troubějí --pozor cyklo ovce v okolíííí,PS: a může se i slzet nat tou radostnou událostí , nebo jen křičet a aa
RomanaUž troubějí už troubějíííí všechny cykloovce v okolíííí-PS:nebude Vám vadit když to bude falešně
wrr.mmrakku,moc hezky,cely ( nas domaci mazlicek,sice vypada jako upir, ale .....)......uz se na Te v patek tesim :-)))